Будет ли новость иметь успех? Проверь!

Вход для клиентов

Подписаться на рассылку

SMS-щоденник

Невже українські школи стануть інноваційними?

сентябрь 5, 2010

У вересні 2010 року був запущений проект «SMS-щоденник: 12балів», розроблений групою компаній для покращення рівня середньої освіти в Україні. Відтепер батьки мають можливість переглядати успішність своєї дитини, новини школи, інформацію про вчителів, домашнє завдання та ін. на сайті, через e-mail або SMS. Це зручна система, яка спрощує спілкування та забезпечує необхідною інформацією. Таким чином, батьки стануть ближчими до своїх дітей та дізнаються більше про їхнє шкільне життя!

Проект «SMS-щоденник: 12 балів», запущений в дію у вересні 2010 року, набирає обертів і все більше українських шкіл підключаються до цієї системи.  Зручність системи полягає у простому користуванні сайтом, на якому представлені успішність учнів, інформація про школу та вчителів, події у школі, рейтинг учнів та їхнє відвідування. Ви маєте свій власний кабінет, за допомогою якого можете переглядати оцінки та відвідування лише Вашої дитини. Вся iнформація є конфіденційною і у Вас буде свій логін та пароль. 

 

Ця система була розроблена для підвищення рівня середньої освіти в Україні та для наближення системи освіти до європейських стандартів. Ви будете витрачати мінімум часу та отримувати максимум інформації, Вам не потрібно буде приходити до школи, щоб дізнатися про успішність своєї дитини, про домашнє завдання, збір коштів або про новини школи. Ви будете отримувати SMS-повідомлення або листи на електронну скриньку з усією необхідною інформацією, а також при бажанні всю цю iнформацію можна переглянути на сайті.

 

 «Я могу быть спокойна за своего ребенка. Я вовремя узнаю обо всем, и в случае необходимости, могу помочь ему или что-то посоветовать, подтянуть необходимые предметы и лишний раз его похвалить за хорошие оценки. Мой ребенок стал более ответсвенным и самостоятельным»  - каже мама шестикласника, Оксана. Адже у шкільному віці дітям так потрібна наша допомога і турбота. Ця система стане інструментом Вашої уваги та підримки дитини. "SMS-щоденник:12 балів" - полегшує Ваше спілкування з дитиною. Чим більше Ви про неї знаєте - тим більше Ви її розумієте. 

Информация для прессы

Для більш повного ознайомлення з системою та її можливостями зв'яжіться з нами або відвідайте сайт проекту.


Более подробная информация на сайте: http://www.12baliv.com.ua

1